Про нас

Свобода – це ритм серця під стукіт копит!

Вітаємо на сайті верхової їзди “Світ Коней”.Читайте цікаву інформацію про активний відпочинок з кіньми, про нашу роботу з ними та про наші авторські напрацювання.

Наші інструктори  – вправні вершники з кількарічним досвідом праці в цьому напрямку. Все почалось з того, що навчаючись у відичній академії, нам довелося доглядати за двома кониками: Світоч і Агат. Навчання завершилося, а любов до коней – ні. Так у нас з’явилася Зірка. Для спільних прогулянок бракувало ще одного коня і доля підкинула нам Темпа. І помаленько ми почали розростатися, співпрацювали з іншими кінниками, переймали їхній досвід, ділилися своїм. У нас з’явились перші учні – а зараз наші помічники та інструктори. Так наше захоплення переросло в улюблену роботу.

На даний час активно практикуємо два стилі: вільна верхова їзда без заліза, походи верхи та іпотерапія, зокрема напрацьовуємо йогу верхи. Тож з радістю будемо ділитися своїм досвідом.

Вам цікаво? Тоді запрошуємо відвідати нашу конюшню “СВІТ КОНЕЙ” та пробудити у собі досі незнайомі відчуття впевненості, свободи, щастя та задоволення. Зняти стрес сьогодення. Зупинити час. Пропрацювати свої блоки і зажими. За допомогою наших коників виліпити себе заново і відкрити у собі нові ресурси і натхнення.

Це наш дебют у сайтотворенні 🙂 Будемо вдячні нашим відвідувачам за коментарі, критику та побажання. Про що б ви хотіли прочитати на наших сторінках